تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر ویو دار ملک 2 کله شهرک غرب توحید

135 متر ویو دار ملک 2 کله شهرک غرب توحید

4 روز پیش در شهرک غرب

متراژ
135
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
‏41,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏310,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام عرض احترام

فایل کاملا شخصی
پیشنهاد ویژه
جدای این فایل ،مورد های مشابه موجود است.

آپارتمان 135 متری
3 خواب
امکانات آپارتمان:
سالن پذیرای وسیع قابلیت 2 دست مبل
آشپزخانه پرکابیت و دلباز
اتاق خواب بزرگ و استاندارد
تراس کاربردی
ملک 2 بَر
ویو و چشم انداز فضای سبز

قاسمی
املاک خانه خُوَردین
آدرس دفتر: بلوار اصلی سعادت اباد روبری مرکز تجاری رویال