تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متری شهرک زراعی شهرک بعثت *هر3خواب نورگیر*

135 متری شهرک زراعی شهرک بعثت *هر3خواب نورگیر*

2 هفته پیش در مشکین‌دشت

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,111,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
سلام خدمت شما عزیزان

دفتر املاک امیران پایان جستجوی شماست...

آدرس دفتر : شهرک بعثت بلوار ملاصدرا بعد از شقایق 3

تنها با یک تماس و یا ارسال پیام از طریق واتساپ و یا هر شبکه اجتماعی مشابه یک فایل صوتی شامل توضیحات مختصر در خصوص شهرک بعثت و آشنایی با ساختار کلی این شهرک پرطرفدار را دریافت نمایید.

واحد واقع در شهرک مهندسی زراعی می باشد

✅ 135 متری
✅ 3 خواب
✅ محدوده بهارستان
✅ ساخت 1405
✅ 3 طبقه مجموعا 12 واحد
✅ نقاشی و قرنیز شده
✅. پلان تفکیک شده
✅. اتاق خواب های خوش قواره و دلباز (هر 3 خواب نورگیر مستقیم)
✅ طبقه سوم
✅ دارای پارکینگ آسانسور و انباری
✅ رو به نما و آفتاب
✅.مشاعات با کیفیت

لوکیشن ثبت شده در آگهی لوکیشن دفتر می باشد

⭕❇ بازدید با تماس قبلی

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

مشاور شما : نظری

⏰ساعات تماس:
9 الی 14 ، 16 الی 24