تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر/3 خواب یک خواب مستر/نوساز کلید نخورده

135متر/3 خواب یک خواب مستر/نوساز کلید نخورده

2 روز پیش در شهرک گلستان

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏39,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏290,370,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
135 متر
3 خواب + مستر
فول امکانات
با مشاعات عالی
نوساز کلید نخورده
دارای روف،سالن اجتماعات،انباری 12 متری
فروشنده واقعی
محمد حسینی