تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر اندرزگو فرمانیه

135متر اندرزگو فرمانیه

1 ساعت پیش در دزاشیب

متراژ
135
ساخت
1390
قیمت کل
‏53,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏392,592,000 تومان
طبقه
1
**مشخصات اصلی:**
- **متراژ:** 135 متر خوش چیدمان (بدون یک سانت پرتی)
- **لوکیشن:** عالی و برند منطقه، با دسترسی سریع به اتوبان ها و مراکز خرید
- **وضعیت واحد:** فول بازسازی شده (صفر تا صد با متریال باکیفیت)
- **نورگیر:** عالی از دو جهت

**ویژگی های منحصربه فرد:**
- **دو پاسیو 10 متری (مجموعاً 20 متر):** اختصاصی و بسیار کاربردی که فضای واحد را دلبازتر کرده است (مناسب برای گلخانه، مطبخ یا چیدمان سنتی).
- **آشپزخانه:** مدرن و نوسازی شده با فضای عالی
- **سالن:** بزرگ و پرده خور، مناسب برای هر نوع چیدمان.

**امکانات کامل:**
[پارکینگ / انباری / آسانسور] -
- ساختمان آرام با همسایگان محترم
- مشاعات تمیز و مرتب