تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر تاپ لوکیشن

135متر تاپ لوکیشن

1 روز پیش در مشیریه

متراژ
135
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏20,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
5
سلام
135 تک واحد درحال ساخت
بهترین برند مشیریه
آرین سازه
شماره یک مشیریه
ساختمانی منحصر به فرد
کلا ساختمان 6 تک
ریل استیت شما
باقرزاده