تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر تکواحدی نوساز فول امکانات زکات

135متر تکواحدی نوساز فول امکانات زکات

1 روز پیش در صادقیه

متراژ
135
ساخت
1405
قیمت کل
‏13,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
♦️ بـه نــام خــالـق هــســتــی ♦️

« لذت خـانـه دار شدن را با ما تجربه کنید »
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
⚜️ متراژ: 135متر نوساز
⚜️ دو خواب / کلیدنخورده (خام)
⚜️ تکواحدی سالن مربع
⚜️ پارکینگ سندی
⚜️ انباری اختصاصی
⚜️ آسانسور ایتالیایی
⚜️ 6 طبقه / طبقه سوم
⚜️ مشاعات تمام سنگ
⚜️ لوکیشن واحد خ زکات
⚜️ برج 5 آماده تحویل و سکونت

✅ قابلیت رهن تا مبلغ 1میلیارد و 600میلیون تومان
❗️فایل شخصی / بدون مشابه درمنطقه❗️

———————————————————————————

☎️ جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل بفرمائید.

« خریدی امن در دپارتمان دریا - ارادتمند شما حسینی »