تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر روبه نما/سه خواب/حافظ ها

135متر روبه نما/سه خواب/حافظ ها

1 روز پیش در گلستان

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,170,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,962,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✨بانک املاک میثم✨

محدوده ملک حافظ ها

135 متر طبقه دوم روبه نما
نوساز کلید نخورده
اماده تحویل
3خواب دارای خواب مستر
پارکینگ اسانسور انباری
فوق العاده خوش ساخت
سازنده معتبر و خوش نام
جهت اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس حاصل فرماید
ارادمتند شما عرفان دولتی
کد اگهی 318