تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر ونک شیراز شیخ بهایی

135متر ونک شیراز شیخ بهایی

1 روز پیش در شیرازی

متراژ
135
ساخت
قبل از 1370
قیمت کل
‏32,970,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏244,222,000 تومان
طبقه
1
135متر دو خواب قدرالسهم دار
با 20متر انبار ی
70متر قدرالسهم زمین
واحد رو به آفتاب غرق در نور اطاقهای بزرگ
بالکن عالی
نیاز به بازسازی
واحد تخلیه آماده قرار داد
مشاور شما بابازاده