تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا135متر ویلایی ژاندارمری براصلی خیابان بسیج

135متر ویلایی ژاندارمری براصلی خیابان بسیج

11 ماه پیش در نهاوند

متراژ
135
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
135
قیمت کل
4٬397٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬570٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
عمارت ویلایی 135 متر دو خواب ....

دارای .. حیات ماشین رو کناف کاری ..کابینت mdf

0تا100بازسازی کامل

دارای 2تا مغازه کرکره برقی شیشه سکوریتی

سند تک برگی آماده انتقال دارای 30متر تجاری روی سند

در استرداد مستاجر به مبلغ 310ملیون
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
جهت بازدید به املاک آسایش مراجعه نمایید
آدرس دفتر :خیابان آزادگان بعد از چهاراه کوچه گل سرخ جنب مبلمان سلیم پور

مشاوره شما...امین کیانی