ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
135متر3خواب-برجN4ارتش-پهنهBبتاجا
135متر3خواب-برجN4ارتش-پهنهBبتاجا
2 هفته پیش در سرو آزاد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
87,407,000 تومان
طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
برج N4 ارتش – خاص، مطمئن، در آستانه تکمیل
80٪ پیشرفت پروژه ✅
تحویل قطعی فقط در 2 سال
بدون اقساط، پرداخت شفاف و تضمینی
ویو جنوب غربی دید ابدی دریاچه و جنگل چیتگر
نورگیر عالی، نقشه مهندسی، طراحی متفاوت ✨
دسترسی سریع به همت، حکیم، آزادگان، تهران–شمال و ایران مال
پشتوانه ارتش با سابقه ساخت و تحویل بیش از 30 برج ️
واحد محدود، فرصت محدودتر.
تماس فقط برای خریدار جدی.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت