تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متری/غربی فاز3/دوپارک/نقشه مهندسی

135متری/غربی فاز3/دوپارک/نقشه مهندسی

3 روز پیش در کیانپارس

متراژ
135
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏13,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏103,333,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام یگانه معمار هستی

املاک مرداد
مشاور شما : جعفر وهبی

⚜️ سکونت یا سرمایه گذاری این واحد پیشنهاد ما به شماست
⚜️ آپارتمان 135متری

_________

⭕️️ لوکیشن اعیان نشین کیانپارس
⭕️ دسترسی فوق العاده به مراکز رفاهی

امکانات واحد :
آشپزخانه وسیع روبه نما
پذیرایی یک تکه با پنجره های تمام قد
3 خواب استاندارد
دولاین آسانسور
پارکینگ سندی با جای پارک 2 خودرو
تراس کاربردی

⭕️ واحد کارشناسی شده و به قیمت رسیده

✔️ قابلیت رهن به مبلغ: 2/000/000/00

________
⭕️ جهت کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت فایل متناسب با سلیقه و بودجه شما با من تماس بگیرید
⭕️مشاور شما : جعفر وهبی
________

املاک مرداد

آدرس: کیانپارس اصلی وهابی، نبش اسفند فاز سه روبروی خلیج فارس