تائید
فروش مسکونیآپارتمان136 متر ، تک واحدی ، ذوالفقار

136 متر ، تک واحدی ، ذوالفقار

4 روز پیش در همدان

متراژ
136
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏158,088,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
خرید و فروش راحت با 360 درجه

136 متر ، 3 خواب ، 1 خواب مستر

آدرس حضوری اعلام میشود
پاک بین از املاک 360 درجه