تائید
فروش مسکونیآپارتمان136متر / 3خواب / ساخت 1401 / لوکیشن بی نظیر

136متر / 3خواب / ساخت 1401 / لوکیشن بی نظیر

6 ساعت پیش در زیتون کارمندی

متراژ
136
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,588,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
6
درود
واحد 136 متری آپارتمان
____________________________
✅3خواب / یک خواب مستر

✅طبقه 2 از 6 / 12 واحد

✅پارکینگ سندی جای دوماشین

✅دارای آسانسور 6 نفره

✅نقشه مربع بی نظیر / قابلیت چیدمان به سلیقه شما / هوشمند

✅تاپ لوکیشن / دسترسی به تمامی مراکز

✅مالک فروشنده 100٪ / مالک ساکن

✅تخلیه فوری / بازدید آزاد

✅قابلیت 1700 رهن کامل

✅قابلیت اخذ وام تا مبلغ 1080
____________________________
❌جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
____________________________
املاک ادیب زاده : کمیل نبش زیبا
مشاور دشت بزرگ