تائید
فروش مسکونیآپارتمان136متر/فول/نفت/فول دیزاین/بدون مشابه

136متر/فول/نفت/فول دیزاین/بدون مشابه

1 هفته پیش در شهرک نفت (منطقه ۵)

متراژ
136
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏279,411,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پونک شهرک نفت
136متر
3خواب مستر
پلان رویایی
فول دیزاین با بهترین متریال
کلا 20 واحد در 1000متر زمین
سرایداری مقیم
بهترین پارکینگ و انباری مجموعه در طبقه همکف
تخلیه اماده بازدید
سند تک برگ و اماده انتقال