تائید
فروش مسکونیآپارتمان136مترمدرن کلید نخورده ویوبی نظیرسوهانک

136مترمدرن کلید نخورده ویوبی نظیرسوهانک

1 روز پیش در سوهانک

متراژ
136
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏44,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏323,529,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فوری فوری فقط متری 330نوساز کلید نخورده بخرید
حسینی
تماس 24ساعته