تائید
فروش مسکونیآپارتمان137 متر حاجباشی فول بازسازی

137 متر حاجباشی فول بازسازی

2 هفته پیش در اراک

متراژ
137
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,583,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
آپارتمان 137 متری
3 تا تکواحدی
طبقه همکف
صفر تا صد بازسازی
دو خواب استاندارد
15 متر تراس
دارای حیاط بزرگ
و انباری 9 متری
بدون پارکینگ
داخل بن بست
⚜️مناسب سرمایگذاری (درصورت عقب نشینی ملک جلویی هم پارکینگ اوکی میشه و هم به ارزش ملک خیلی اضافه میشه )

مشاور شما
ملکی راد
املاک راستین