تائید
فروش مسکونیآپارتمان137 متر / سرمایه گذاری/ سپهر قولنامه وکالتی

137 متر / سرمایه گذاری/ سپهر قولنامه وکالتی

16 ساعت پیش در سپهر

متراژ
137
ساخت
1382
اتاق
3
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏218,978,000 تومان
طبقه
7
137 متر
3 خواب
یک خواب مستر
طبقه هفتم

دونبش غرق در نور

جنوبی

ویو کل تهران و رویایی

بدون پرتی و بدون مشرف
هر 3 خواب نورگیر و غرق در نور مستقیم
مالک فروشنده واقعی
فروش به علت مهاجرت

سند در دست اقدام

زیر قیمت ترین فایل فروش در منطقه

از بازدید این واحد زیبا پشیمان نخواهید شد

کمیسیون املاک( یک درصد)

فروش فوری فوری فوری