ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
137 متری/ 3 خواب روبه نما/ الغدیرشمالی
137 متری/ 3 خواب روبه نما/ الغدیرشمالی
2 هفته پیش در نظرآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
137
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
8,220,000,000 تومان
قیمت هر متر
60,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
✅️اثری از مهندس فردین شریفی
✅️تحویل شهریور ماه 1405
✅️پروژه ای خاص و منحصر به فرد
✅️مشاعات تماما سنگ درجه یک( دیوارهای پارکینگ، راه پله )
✅️آسانسور تمام استیل تمام اتومات
✅️پنجره ها تماما قدی برند وین تک
✅️درب ضد سرقت ترک
✅️کف واحدها فوم بتن / کف سرامیک 80 در 80 پرسلان نانو پولیش
✅️دیوارهای مشترک دو جداره و استفاده از یونولیت و پشم سنگ در دیوارهای مشترک
✅️درب اتاق ها تماما ام دی اف ، چهارچوب درب ها تماما شرکتی با رنگ کوره ای و ......
✅️دفتر فروش : الغدیرجنوبی، ابتدای کوچه شهید پرپینچی ( غدیر 7 ) روبروی چاپ الماس ، املاک هوم لاین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت