تائید
فروش مسکونیآپارتمان137متر /3خواب/ کوی پلیس/تحویل 8ماهه

137متر /3خواب/ کوی پلیس/تحویل 8ماهه

4 روز پیش در دورود

متراژ
135
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏4,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,555,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و احترام

135متر واحد سه خوابه لوکیشن کوی پلیس
پذیرایی خوش چیدمان دو نبش
سه خوابه 12+14+14متری
سازنده معتبر
تحویل برج 10
50ملیون تومن همزمان با تحویل سند کسر میشود
100ملیون تومان تحویل کلید
تعهد تحویل سند

مشاور فروش :ماهرو

املاک ویرا