تائید
فروش مسکونیآپارتمان137متر/تکواحدی/سه خواب/سرمایه گذاری/وایین شهریار

137متر/تکواحدی/سه خواب/سرمایه گذاری/وایین شهریار

1 ساعت پیش در شهرک وایین

متراژ
137
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,437,000 تومان
طبقه
1
❎به نام یگانه معمار هستی❎

✨137متر بسیار خوش نقشه و مرتب
✨سه خواب بزرگ و کاربردی
✨فول امکانات با بهترین متریال
✨فروشنده صد در صد واقعی
✨قابلیت رهن تا 1400
✨لوکیشن عالی و بدون نقص
✨فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری

✨دپارتمان لکس هوم انتخابی برای خاص پسندان✨

✨رشیدی هستم مشاور تخصصی وایین✨
✨دپارتمان بزرگ لکس هوم✨