ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
137متر3خواب/نوساز/ تکواحدی / فاز 1 اندیشه
137متر3خواب/نوساز/ تکواحدی / فاز 1 اندیشه
1 روز پیش در شهرک مریم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
137
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
105,839,000 تومان
طبقه
3
⚜️به نام خالق هستی⚜️
===================================
✔️خریداران و مالکین عزیز با مشاوره دقیق وحرفه ای نتیجه دلخواه بگیرید
✔️با قیمت مناسب یک آپارتمان بی نقص و شیک خریداری کنید
===================================
#فاز 1 اندیشه خیابان طالقانی
137متر3خواب / 2خواب مستر
فوق العاده دلباز / سالن بزرگ خوش چیدمان
حس یک زندگی رویایی / کابینت های گلس
خواب های بزرگ قابلیت چیدمان تخت دو نفره
کمد دیواری های مجزا
❌تماما رو به آفتاب❌
✔️پارکینگ/ انباری/ بالکن بزرگ+ باربیکیو
✔️نقشه دلباز و متفاوت با هر آنچه که تاکنون دیده اید.
نما و مشاعات تمام سنگ ، فوق العاده
⚡مالک محترم فروشنده واقعی به قیمت منصفانه⚡
توضیحات شنیدنی !!
بازدید با هماهنگی
===================================
کارشناس تخصصی خرید و فروش
((نیک نام))
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت