تائید
فروش مسکونیآپارتمان137متری شمالی/پهنهf/برج h 2 3 4 5/بتاجا چیتگر

137متری شمالی/پهنهf/برج h 2 3 4 5/بتاجا چیتگر

4 روز پیش در سرو آزاد

متراژ
137
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,795,000 تومان
طبقه
25
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
✅املاک ونوس 22 مرجع تخصصی خرید و فروش واحد های پهنه f✅

✅خریدارن و فروشندگان عزیز قبل از خرید فروش از ما استعلام قیمت بگیرید✅
توجه توجه
با حوصله زیاد پاسخ گوی تمام سوالات شما عزیزان میباشم

شروع قیمت پهنه f از متری 40 میلیون الی 60 میلیون بسته به طبقه و جهت موجود میباشد.
انواع واحد ها اعضایی پیمانکاری و تسویه موجود میباشد.

فروشندگان عزیز برای فایل کردن واحد خود با ما در تماس باشید.