تائید
فروش مسکونیآپارتمان138متر تکواحدی الهیه

138متر تکواحدی الهیه

2 سال پیش در قدس

متراژ
138
ساخت
1399
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5

⬅️ فایل های مشابه موجود می باشد ➡️

⬅️ آدرس دفتر شهرقدس بلوار45متری انقلاب

خیابان شهرداری پلاک 46 ➡️

‼️‼️‼️مشاورین املاک سعید ‼️ ‼️ ‼️

باتشکر از دیوار