تائید
فروش مسکونیآپارتمان138متر سند دار با پارکینگ

138متر سند دار با پارکینگ

1 روز پیش در صباشهر

متراژ
138
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏5,934,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️ دپارتمان کلبه ⚜️⚜️

✅متراژ 138 متر

✅طبقه 3 رو به جلو

✅ هر طبقه دو واحد

✅ 3خواب

✅اسانسور

✅پارکینگ

✅انباری

✅ کلید نخورده

✅ خوش نقشه

..............................................................
⚜️مشاور:اقای صفری⚜️

⚜️بامدیریت:اقای تاروردی ⚜️

ساعت پاسخ دهی 10صبح الی8شب ✅

⚜️جهت خرید وفروش واجاره ملک های خود با ما در تماس باشید ⚜️