تائید
فروش مسکونیآپارتمان138متر/مدرن/میدان ملت

138متر/مدرن/میدان ملت

10 ساعت پیش در شمس‌آباد

متراژ
138
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏47,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏340,579,000 تومان
طبقه
1
◼️◼️◼️◼️امــلاڪ بــزرگـ ـ مــاکان◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بـزرگترین و حـرفـه ای ترین درمنطقـہ◼️◼️
… مشاور شما در ملک هایی با متراژ 80تا 170متری …
…تهاتر واحد کوچکتر به بزرگتر…

◽️ 138متر
◽️3خواب
◽️سالن خوش چیدمان
◽️سازنده مطرح منطقه
◽️ورودی لابی مجلل
◽️امکانات کامل
◽️فرعی دنج منطقه
برای بازدید واحد و فایل های مشابه در منطقه شمس آباد و هروی تماس بگیرید.
مشاور شما
عباسی