تائید
فروش مسکونیآپارتمان139 متر خوش نقشه/ نورگیر عالی/ فرصت طلایی خرید

139 متر خوش نقشه/ نورگیر عالی/ فرصت طلایی خرید

2 هفته پیش در شهران شمالی

متراژ
139
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏205,035,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جهت احترام به وقت شما تمام مشخصات و عکس های این آگهی واقعی میباشد

✨نوساز کلید نخورده متری 205 میلیون تومان کاملا واقعی✨
✨لوکیشن اعیان نشین شهران✨

139 متر 3 خواب، 2 خواب مستر
✔️محیط دنج و آرام
✔️سالن قدی پرده خور - رو به آفتاب - غرق نور
✔️ژنراتور برق اضطراری - پمپ و مخزن آب
✔️متریال به روز و سازه ای قوی از سازنده به نام منطقه
✔️نقشه داخلی خوش چیدمان

بهترین فرصت برای صاحب منزل شدن
جهت هماهنگی و بازدید همین الان تماس بگیرید
فایل شخصی - کلید دست خودم

فایل های مشابه متناسب با بودجه شما موجود است

املاک سپندار
مشاورشما: خانم پگاه