تائید
فروش مسکونیآپارتمان139متر/کلید نخورده/5 واحد فروش یکجا یا تکی

139متر/کلید نخورده/5 واحد فروش یکجا یا تکی

1 سال پیش در قم

متراژ
139
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬992٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
سلام و عرض ادب و احترام

--------------دفتر املاک پناهی ----------------

✨✨فروش ویژه 5 واحد آپارتمان✨✨

⚜️⚜️آپارتمان 139متر⚜️⚜️

⚜️⚜️کلید نخورده⚜️⚜️

⚜️⚜️6 طبقه⚜️⚜️

⚜️⚜️2 واحدی⚜️⚜️

⚜️⚜️3خواب+ مستر+تراس⚜️⚜️

⭐فروش فوری زیر قیمت منطقه مستقیم با سازنده

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید فقط تماس در خدمتم

♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️

✔️✔️دفتر املاک پناهی

✔️✔️خیابان انسجام نبش انسجام 12

✔️✔️مدیریت:

«««««آقای پناهی و خانم پناهی »»»»»