ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
140 متر/2 خواب/نما انگلیسی/پر نور
140 متر/2 خواب/نما انگلیسی/پر نور
11 ساعت پیش در قبا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
45,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
321,428,000 تومان
طبقه
5
درود بر هم وطنان✨️
((فروش یک واحد آپارتمان با موقعیت اداری))
▫️140 متر
▫️2 خواب
▫️طبقه 5
▫️نور غرب و جنوب(غرق نور)
▫️بازسازی شده و مدرن
▫️خوش نقشه
▫️پارتیشن شیک مدیریت
▫️کف پارکت
▫️بدون مشرف
▫️دسترسی عالی
▫️مناسب مشاغل مختلف: وکلا/مهندسین/پزشکان...
▫️قابلیت تهاتر با زمین کلنگی و الباقی به صورت نقدی در منقطه 1 و 3
☎️جهت بازدید و اطلاعات تکمیلی ☎️
مشاور و کارگذار املاک: نیک مهر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت