تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متر ، 3 خواب ، آزادگان

140 متر ، 3 خواب ، آزادگان

6 ساعت پیش در امیرآباد

متراژ
140
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
‏37,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏270,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
⚜️ آپارتمان 140 متری 3 خواب در آزادگان ⚜️

این واحد به قیمت ، با طراحی بی نظیر و نورگیر عالی، فرصتی استثنایی برای زندگی با آرامش است.

⭐️ امکانات و ویژگی ها:
✅ 2 پارکینگ
✅ بازسازی شده
✅ نقشه فوق العاده و غرق در نور مستقیم
✅ لوکیشن بسیار خوب با دسترسی آسان
✅ قیمت مناسب و فروشنده واقعی

شرایط ویژه معامله:
✅ قابل تهاتر با واحد کوچک تر منطقه

جهت هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً تماس بگیرید. ☎️

مشاور و همراه شما . ارشام
املاک بلوک کردستان