تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متر/3خواب/ پارکینگ دار/ غرق در نور و آینده دار

140 متر/3خواب/ پارکینگ دار/ غرق در نور و آینده دار

3 روز پیش در دریان‌نو

متراژ
140
ساخت
1378
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏29,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏214,214,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هوالحق …

140 متر __ 3 خواب
3 طبقه تک واحدی
طبقه سوم
مجموعا چهار واحد

امکانات : پارکینگ __ انباری __ بالکن

خوش نقشه و خوش چیدمان
سالن پرده خور و غرق در نور

قدرالسهم دار و مناسب سکونت و سرمایه گذاری

گذر پهن و قابل تجمیع و …

دریان نو