تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متر با ویوی ابدی شهر/فول هوشمند/لوکس نوساز

140 متر با ویوی ابدی شهر/فول هوشمند/لوکس نوساز

2 هفته پیش در تپه تلویزیون

متراژ
140
ساخت
1404
قیمت کل
‏30,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏220,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
7
هر خونه یه داستان داره،
شاید داستانِ خونه رویایی تو همین جا شروع شه

قراره خونه ای پیدا کنیم که با دیدنش بگی: آره، همینه! ❤️
اونم نه رو زمین، بلکه با یه ویوی بی نظیر از کل شهر که هیچ وقت تکرار نمیشه!

✨ تجربه ی زندگی لوکس و هوشمند در قلب شهر:

متراژ: 140 متر | 2 خواب رویایی
طبقه: 3 از 7 | با چشم اندازی ابدی و بدون مشرفیت به کل شهر
موقعیت: بلوار جمهوری
ساختمان: فوق لوکس و مدرن | هر طبقه فقط 2 واحد (حریم خصوصی کامل)

امکانات بی نظیر برای زندگی مدرن:
هوشمند کامل: کنترل همه چیز با لمس یک دکمه
لابی شیک و باشکوه
روف گاردن: فضایی دلنشین برای استراحت
جاروبرقی مرکزی
تراس رویایی
چیدمان عالی: 2 سالن پذیرایی تفکیک شده با ویوی ابدی شهر و اتاق خواب ها با دید دلنشین به باغ
این واحد فقط یک آپارتمان نیست، بلکه سبک زندگیه؛ مخصوص کسانی که بهترین ها رو برای خودشون می خوان.

مشاور: احمدی
دپارتمان تخصصی املاک اشکان