تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متر / دو پارکینگ سندی / سازمان برنامه شمالی

140 متر / دو پارکینگ سندی / سازمان برنامه شمالی

2 هفته پیش در سازمان برنامه

متراژ
140
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏45,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏325,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد 140 متری /3 خواب (مستر) کلید نخورده با لابی و لابی من
سالن آکواریوم / غرق در نور
✅ متریال به روز و نقشه بدون پرتی
✅ بدون دیوار مشترک در بهترین طبقه
دارای دو پارکینگ سندی
روف گاردن با ویو کل تهران
️ دسترسی عالی به اتوبان های اصلی
در بهترین کوچه
جهت هماهنگی بازدید و توضیحات بیشتر تماس بگیرید
مشاور شما : زالی