تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متر / فاز2 / کلیدنخورده / برند

140 متر / فاز2 / کلیدنخورده / برند

1 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏20,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏143,571,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فایل اختصاصی

140 متر
گوهردشت
فاز2
رو به نما
کلیدنخورده
لابی هتلی
سالن اجتماعات
سالن ورزش
10 واحدی
مشاعات تمام سنگ
تراس سرتاسری
سازنده برند منطقه

مشاور:بابک منافی