تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متر ( نوساز ، سندار کلید نخورده ) در فریبا

140 متر ( نوساز ، سندار کلید نخورده ) در فریبا

4 روز پیش در شهرک شهید حسینی

متراژ
140
ساخت
1403
قیمت کل
‏11,040,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,857,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سازه ایی منحصر به فرد و فاخر ( بدور از تبلیغات )

140 متر 2 خواب

رو به نما با نورگیر فوق العاده

2 سال ساخت ( فول امکانات )

نصبیات تماما برند و درجه یک

خوش نقشه پلان زیبا در مجموعه ایی شخصی ساز

شیرآلات اهرمی برند

قابلیت رهن به مبلغ یک میلیاردو 250 میلیون ( به عهده ما )

سند تک برگ و قابل استعلام

تخفیف عالی در صورت شرایط پرداخت خوب

ارادتمند شما
نظری

املاک قاسمی
نگاهی نوین
قدمتی دیرین