تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متری نو ساز خوش نقشه

140 متری نو ساز خوش نقشه

2 روز پیش در هشتپر

متراژ
140
ساخت
1403
قیمت کل
‏8,393,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,950,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
️واحد 140 متری نو ساز  طبقه پنجم( از شش طبقه)در بهترین لوکیشن(طاهری)

️سند تک برگ

️پارکینگ اختصاصی قید شده در سند و دارای انباری

️سالن نورگیر بزرگ ودلباز با سقف نور مخفی و اجرای  تی وی وال از جنس ترمو وود(چوب)

️دو خواب بزرگ کمد بندی شده شیک با درب های ریلی و نور گیری طبیعی عالی

️اشپزخونه  دلباز فول کابینت( طراحی مدرن) با مطبخ و گاز رو میزی

️پکیج و رادیات نصب شده

️سرویس ایرانی و فرنگی با نصب شیرآلات درجه یک  (شیرآلات برند شیبه)

️دارای دو تراس در شمال و جنوب با چشم انداز های عالی که در تصاویر مشخص هستش( دیدن طلوع و غروب خورشید)

️ اپارتمان دارای دو وروری و خروجی شمالی و جنوبی با نماهای سنگی به دو خیابان جدا  برای تردد و دسترسی بهتر.

️طراحی فضای سبز پارکینگ با درختچه های تزئینی و شمشاد( سرسبز در تمام فصول سال)

️نصب دوربین های مدار بسته برای بالا بردن امنیت آپارتمان

️ محله آرام با همسایگان خوب با امکانات خوب و استاندارد...

️تماس از ساعت 9 صبح الی 18 عصر
لطفا مشاور املاک تماس نگیرد!

با آرزوی موفقیت...