تائید
فروش مسکونیآپارتمان140م نوساز دونبش با دید دریا

140م نوساز دونبش با دید دریا

2 هفته پیش در پاسداران

متراژ
141
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,326,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تراس، دپارتمان تخصصی املاک با فعالیت ویژه در زمینه فایل های لوکس و منحصربفرد
______________________________________
فروش واحد نوساز نما کلاسیک با دید دریا
کد ملک: 479
دونبش
141متر مفید-3خواب(1مستر)
پارکینگ بدون مزاحم
بالکن بسیار بزرگ قابل چیدمان مجهز به مطبخ
چند قدمی ساحل
دسترسی عالی به کلیه اماکن رفاهی
موجود در طبقات
قیمت قابل مذاکره