ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
140متر،3خواب،شمالی روبنما.
140متر،3خواب،شمالی روبنما.
2 هفته پیش در باغستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
72,857,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
______________⚜️املاک نیما⚜️______________
_______مشاور امور ملکی فرهاد حسینی________
برای بازدید این واحد باید وقت قبلی بگیرید❗️
✅️مناسب جهت سکونت و سرمایه گزاری✅️
(○●○140متر،3خواب●○●)
( ● ○ ● شمالی روبنما ○ ● ○ )
(○●○تراس،ویو بدون مشرف●○●)
__________________________________________
معرفی فایل های برند:
110متر،طبقه 6/ 11200
115متر،طبقه 3/ 11500
122متر،طبقه 5/ 12500
180متر، طبقه 5 / 15500
__________________________________________
⚜️فرهاد حسینی⚜️
مشاور امور ملکی منطقه 6 و 7
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت