تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر اپارتمان پاسداران شهدای شمالی ویو دریا

140متر اپارتمان پاسداران شهدای شمالی ویو دریا

1 روز پیش در آخرخط

متراژ
140
ساخت
1401
قیمت کل
‏8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,857,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با سلام.
توضیح اینکه 140 متر اپارتمان .
طبقه چهارم.4طبقه
تک واحدی
دو خواب
پذیرایی بزرگ
سمت اشپز خانه یک پنجره روبه آرامستان است.
فول کمد دیواری.
فروش یا معاوضه با اپارتمان در شهر رشت گران تر یا ارزان تر از قیمت.
معاوضه با ماشین. پژو 207 ، دنا پلاس اتومات صفر. معاوضه با دیگنیتی .فیدلیتی ازرا سانتافه لاماری سوناتا yf. معاوضه با بنز c200 بنز e300
معاوضه با جک s5 . معاوضه با تیگو8 پرومکس یا هر گونه خودرو بالاتر یا پایین تر.
ملک قولنامه ای است . و در حال اقدام برای گرفتن سند است. 20در صد برای سند نگه داشته می شود .
تا یک میلیارد پانصد حداقل رهن داده می شود.
در صورت لازم خودم اجاره خواهم کرد.