تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر تک واحدی صفر 5واحدی

140متر تک واحدی صفر 5واحدی

2 روز پیش در الهیه

متراژ
140
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏14,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,428,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
درود فراوان

تک واحدی

واحد 140متر
➖➖➖➖➖
طبقه 5
➖➖➖➖➖➖
3خواب دارایه کمددیواری و پنجره
➖➖➖➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
دارایه اشپزخانه جهت پخت پز (مطبخ)
➖➖➖️➖️➖️➖️
انباری+تراس
➖➖➖➖
کف سرامیک 1×1 اسلب
➖️➖️➖️➖️➖️
5طبقه کلا 5واحدی

اماده تحویل

فروش فوری

شرایط خرید

700م جهت تعهد سند 2ماهه اماده میشه

جذب مستاجر تا 1500م

نقدی 12م

بهشتی هستم مشاور امور ملکی در منطقه الهیه

آدرس دفتر نرسیده به الهیه 16 املاک نیلی

♨️موارد بیشتر 2و3 خواب موجود ♨️

ساعت تماس از9:00صب تا 23:00 شب