تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر سه خواب ملک شهر رباط سوم

140متر سه خواب ملک شهر رباط سوم

1 هفته پیش در نگارستان

متراژ
140
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏11,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,571,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاورین املاک جوکار
------------------------------------------------

خرید فروش ،رهن و اجاره
تهاتر معاوضه مشارکت در ساخت باسازی و خدمات ساختمانی دیگر نیز انجام می شود
رباط سوم، نگین، روحانی ،نگارستان، ملک شهر ،شهید صادقیان، 17شهریور ،جابر ،خانه اصفهان
-----------------------------------------------------------------------------
ادرس شعبه:اصفهان رباط سوم (شهید علم الهدی)فلکه نگین فلکه فیروزه بنت الهدی صدر شمالی(جاده سلامت)بعد از مدرسه پارسایی کوچه20
مشاورین املاک جوکار