تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر محدوده نجار آباد فول امکانات

140متر محدوده نجار آباد فول امکانات

2 هفته پیش در ولی‌عصر (نجارآباد)

متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اگر به دنبال واحدی خاص، آینده دار و سرمایه گذاری مطمئن هستید، این فرصت طلایی را از دست ندهید!

✔️ تک واحدی اصولی با نقشه بهینه، بدون پرتی و کاربری حداکثری
✔️ پارکینگ اختصاصی بدون کوچک ترین مزاحمت
✔️ پذیرایی جادار و لوکس با ویو ابدی
✔️ سازه بتنی ضدزلزله با استانداردهای مدرن و عمر طولانی
✔️ طراحی متمایز چند لِوِل بالاتر از همسایگان، با معماری منحصربه فرد
✔️ کاشی/سرامیک سوپرلوکس (برند درجه یک)
✔️ سه خواب مستقل و پرنور با کمد دیواری
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
150متر مطهری طبقه 5 متری 90 تحویل سه ماهه
170متر مطهری طبقات آزاد متری 90 مرحله تیغه چینی تحویل یک ساله
153متر مطهری دو واحدی فول بازسازی متری 70
120متر مطهری دو واحدی دولاین آسانسور متری 65

املاک شاهان