تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر ولنجک دو خواب مستر فول امکانات خدمات هتلینگ

140متر ولنجک دو خواب مستر فول امکانات خدمات هتلینگ

2 روز پیش در ولنجک

متراژ
140
ساخت
1405
قیمت کل
‏93,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏670,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
سازه ای بنام از سازنده ای خوشنام
آرشیتکت مهندس فرشاد مهدی زاده
برنده جایزه معماری و نما از ibbi

140 متر دو خواب بزرگ و مستر

سالن ورزش مجهز با تجهیزات بروز و تکمیل
روف گاردن، آلاچیق و بار با ویو 360 درجه

تاپ لوکیشن ولنجک با دسترسی عالی
فروشنده واقعی، بقیمت و بسیار ارزنده

تیم بوتیک املاک ولنجک
پاسخگوی شما تا 12 شب
«مشاور هاشمی»