تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر3خواب 2 پارکینگ سندی 3 ساله سعادت آباد

140متر3خواب 2 پارکینگ سندی 3 ساله سعادت آباد

1 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏392,857,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✴️لوکیشن خوب سعادت آباد

⭐140متر3خواب

⭕بهترین نقشه
⭕بهترین فرعی
⭕بهترین طبقه (طبقه سوم)
⭕بدون ضعف

⭐3خواب 1 خواب مستر

✳️3 ساله واقعی

✴️رو به آفتاب (جنوبی)

✳️لابی

✴️2 پارکینگ سندی

✳️انباری
✳️بالکن
✳️آسانسور

⭐تمام امکانات

⭕معاوضه با ملک شما

✴️خرید خوب هنر ماست