تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر3خواب/نوساز/نقشه بینظیر/غرق نور/فول امکانات

140متر3خواب/نوساز/نقشه بینظیر/غرق نور/فول امکانات

3 روز پیش در شکوفه

متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏34,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏245,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
__________املاک کیا____________

✅ 140 متر
✅ 3 خواب
✅ 5 طبقه(ط اول و دوم موجود)
✅ پارکینگ اصلی
✅ آسانسور
✅️ انباری 12 متری
✅️ کابینت های گلس,هود،گازرومیزی،با نورگیرعالی،آشپزخانه فول
✅️ خونه غرق نور
✅️ راه پله عریض با مشاعات شیک
✅ با اختلاف بهترین نقشه منطقه
✅ بهترین سازه منطقه
✅ دسترسی فوق العاده
✅️ امکان رهن تا 4 میلیارد
✅️ آماده تحویل
✅ آدرس دفتر املاک:
پیروزی،خ شکوفه،خ کیا (نبش کیا و بهجتی گونه)

______________kia______________

⚠️ موارد مشابه موجود میباشد
⚠️ خرید فروش رهن اجاره معاوضه و تهاتر
⚠️ ارائه خدمات ویژه در اداره ثبت اسناد
⚠️ انجام صفر تا صد امور ملکی در تمامی مناطق
⚠️ اخذ کد رهگیری اجاره نامه ،تمدید قرارداد
⚠️ اخد انواع مفاصا حساب شهرداری،مالیات و...
⚠️ استعلام اسناد دفترچه ای بدون نیاز به تکبرگ شدن
⚠️ استعلام داکیومنت (اسناد ومدارک ملک وآپارتمان)
⚠️ استعلام عدم توقیف و بازداشتی ملک
⚠️ اخد دستور نقشه ،جواز،پایان کار و....