تائید
فروش مسکونیآپارتمان141 متر سعادت آباد / سرو شرقی

141 متر سعادت آباد / سرو شرقی

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
141
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
‏48,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏343,971,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
سعادت آباد / سرو شرقی

141 متر / 3 خواب

بهترین لوکیشن منطقه

سالن وسیع / نقشه استثنایی

3 خواب استاندارد / همراه با کمد دیواری

لابی
لابی من 24 ساعته

و موارد شنیدنی دیگر........

پاسخگوی شما عزیزان تا ساعت 24

مشاور ملکی شما..... بهنام