ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
141متری + 3خواب + سندار + روبه نما + آفتاب گیر
141متری + 3خواب + سندار + روبه نما + آفتاب گیر
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
141
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
6٬063٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬000٬000 تومان
طبقه
2
به نام یگانه یکتا
درود بر تمام بینندگان این آگهی
مسکن فجر شعبه ViP
مشاور ملکی شما رضا صبوری
یک پیشنهاد فوق العاده برای خرید
141متری 3خواب با پلان مهندسی که هر خریداری باید از دیدن این سازه لاکچری سیر نمیشود
1پارکینگ اختصاصی
انباری اختصاصی با باکس 5متری
______________________________
تمام فایل های خاص سندار و قولنامه ای و پیش فروش را از ما بخواهید
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت