تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر 3 خواب فول پاکدشت شهرک مدائن

142 متر 3 خواب فول پاکدشت شهرک مدائن

2 ساعت پیش در پاکدشت مامازند

متراژ
142
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏8,520,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,000,000 تومان
طبقه
3
142 متر
3 خوابه
8 متر انباری
6 ساله کل خونه دو کله نور گیر
پذیرایی از هر سمت پنجره خور
دو تا بالکن
یکی جنوبی یکی شمالی
همه ی اتاق خواب ها کمد دیواری دارن
یک کمد دیواری هم داخل پذیرایی جلوی درب ورودی
در واقع جمعا چهار کمد دیواری بزرگ داره
کابینت آشپزخونه و کمد دیواری پذیرایی
های گلس ترک هستن
همه ی پنجره ها و حتی لبه بالکن ها توری آلمینیومی دارن
سرویس بهداشتی ایرانی کنار درب ورودی
سرویس فرنگی و حمام کنار اتاق ها
سرمایش با دستگاه زنت
گرمایش با دستگاه زنت و پکیج
اگر هم مایل باشید کولر گازی داخل تراس جلویی کابل کشی تعبیه شده
آنتن مرکزی دارد

آیفون تصویری
سرایداری و نگهبانی 24 ساعته ورودی شهرک
واقع در شهرک مدائن پاکدشت بلوک 25