تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر / تکواحدی / قریشی شمالی

142 متر / تکواحدی / قریشی شمالی

1 هفته پیش در خیام شرقی

متراژ
142
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏9,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,070,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
برای دیدن فایلهای دیگر ما در پایین صفحه روی گزینه
(همه اگهی ها کسب و کار) بزنید

لوکیشن اگهی آدرس آپارتمان می باشد✅
................................................................
تخلیه
دسترسی عالی
نما سنگ
کلا 4 واحد
بازدید مساوی خرید
قابلیت اخذ وام بانکی در صورت نیاز شما تا 1.080 میلیارد
قابلیت رهن در صورت نیاز شما تا 1.100 به عهده املاک

برای فایلهای مشابه به دفتر ما مراجعه نمایید

ادرس دفتر
فردیس خیابان قریشی شمالی بعد از خیام املاک دریا
کد 24191