تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر/ زیر قیمت/ چشم انداز ابدی/ تکمیل

142 متر/ زیر قیمت/ چشم انداز ابدی/ تکمیل

3 روز پیش در شهرک بنفشه

متراژ
142
ساخت
1401
قیمت کل
‏11,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,802,000 تومان
طبقه
5

❗️این قیمت فقط تا یک هفته❗️

✅️142 متر دوخواب نوساز
✅️نقشه ای مدرن خلاقانه و نورگیر از پنج جهت مختلف!

✅️پذیرایی بسیار بزرگ با قابلیت هرنوع چیدمان
✅️دو خواب با نور مستقیم و کمد دیواری های بزرگ

✅️چشم انداز ابدی به سه جهت متفاوت
✅️تجهیز شده با بهترین متریال

✅️سند تک برگ آماده انتقال و دریافت وام مسکن
✅️قابلیت رهن تا مبلغ 1/8 میلیارد

✅️فول امکانات همراه با سرایدار مقیم
✅️حداقل 10 میلیون زیر قیمت

❗️سود تضمین شده در زمان خرید❗️

✅️لطفا برای اطلاعات بیشتر ❗️فقط❗️تماس بگیرین

⚜️املاک بزرگ ارگ⚜️

⚜️مشاور امور ملکی: محمدپور⚜️

❗️فقط یک تماس و یک بازدید با تصاحب این آپارتمان ارزنده فاصله دارین❗️