تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر سه خواب تکمیل ، نادر

142 متر سه خواب تکمیل ، نادر

2 هفته پیش در اصلاح‌نژاد

متراژ
142
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,490,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان

نقشه بدون پرتی
یک میلیارد رهن تا برج 4
سند موجود و آماده انتقال
✅ اکازیون ✅
----------*-*-----------*-*--------
مشاورین املاک آگاه